Alates juuni lõpust on suurematel börsifirmadel kohustus jälgida juhtimises soolist tasakaalu.
Täpsemalt peab olema täidetud üks kahest eesmärgist: kas vähemalt 40 protsenti nõukogu liikmetest on alaesindatud soost või vähemalt 33 protsenti juhatuse ja nõukogu liikmetest on alaesindatud soost. Praktikas peetakse alaesindatud soo puhul eeskätt silmas naisi.





