Riigikogu riigieelarve erikomisjonis olid kütusefirmade juhid tulivihased, kui selgus, et Eesti on öelnud Euroopa Liidus oma jah-sõna uuele energiamaksule, aga valitsus ei julge siin vastava seadusega enne valimisi välja tulla. Kütusefirmade hinnangul tähendab see, et nemad ei saa odavaid CO2-kvoote, mis omakorda tähendab, et siin võivad kütusehinnad kerkida veel rohkem, kui kardeti.

https://majandus.postimees.ee/8491400/uus-poore-eestile-terendab-uus-maks-mille-eest-me-ise-midagi-ei-saa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga