Riigikogu riigieelarve erikomisjonis olid kütusefirmade juhid tulivihased, kui selgus, et Eesti on öelnud Euroopa Liidus oma jah-sõna uuele energiamaksule, aga valitsus ei julge siin vastava seadusega enne valimisi välja tulla. Kütusefirmade hinnangul tähendab see, et nemad ei saa odavaid CO2-kvoote, mis omakorda tähendab, et siin võivad kütusehinnad kerkida veel rohkem, kui kardeti.





